Kontakty         Kamenné prodejny         +420 774 004 970

Volná místa

Nabídka práce- Prodejce rybářských potřeb

Do naší kamenné prodejny rybářských potřeb v Praze hledáme nové kolegy na pozici Prodejce rybářských potřeb.

Co od Vás očekáváme

Uchazeč by měl být aktivní rybář se znalostmi rybolovných technik.

Pro zákaznický přístup- příjemné jednání, vystupování, dobré komunikativní schopnosti.

Základní znalosti při práci s PC.

Náplň práce

Prodej rybářského vybavení zákazníkům na prodejně.

Vyřizování telefonických dotazů zákazníků, kteří volají na prodejnu.

Vystavování produktů na prodejně, naceňování.

Co nabízíme

Práci na plný úvazek na směny, dostatek volného času na ryby 😊

20 dní dovolené.

Osobní nákupy na prodejně za velice výhodné ceny.

Zajímavé platové ohodnocení + denní bonusy za splnění vytyčeného cíle.

Kamarádský kolektiv.

V případě zájmu o tuto pozici, prosím, zašlete svůj životopis na e-mail:

tkaspar@fishmaster.cz

tel.: 777 864 480

Rádi Vám poradíme

   podpora@fishmaster.cz

                              Po-Pá: 8-16

Zavolejte nám

   774 004 970