Kontakty         Kamenné prodejny         +420 774 004 970

Volná místa

Nabídka práce - Prodejce rybářských potřeb

Do největší kamenné prodejny rybářských potřeb v Praze hledáme nového kolegu na pozici prodejce.

Prodejna Praha Vinohrady
Prodejna Praha Kobylisy

Co od Vás očekáváme

Uchazeč by měl být aktivní rybář se znalostmi rybolovných technik.

Prozákaznický přístup – příjemné jednání, vystupování, dobré komunikativní schopnosti.

Základní znalosti při práci s PC.

Náplň práce
Prodej rybářského vybavení zákazníkům na prodejně.

Vyřizování telefonických dotazů zákazníků, kteří volají na prodejnu.

Vystavování produktů na prodejně, naceňování.

Co nabízíme
Práci na plný úvazek na směny, dostatek volného času na ryby 😊

20 dní dovolené.

Osobní nákupy na prodejně za velice výhodné ceny.

Zajímavé platové ohodnocení + denní bonusy za splnění vytyčeného cíle.

Kamarádský kolektiv.

V případě zájmu o tuto pozici prosím zašlete svůj životopis na e-mail:

Prodejna Praha Vinohrady: jourednicek@fishmaster.cz, tel.: 721 816 366
Prodejna Praha Kobylisy: tkaspar@fishmaster.cz, tel.: 777 864 480

Pozice asistent/asistentka

Do naší kanceláře Fishmaster v Praze Kobylisích hledáme nového kolegu / kolegyni na pozici asistenta.

Co od Vás očekáváme:
- Je důsledná, spolehlivá, samostatná a má ve věcech pořádek.
- Najde v sobě organizačního ducha, který ví (nebo zjistí), co, kdy, kde a jak.
- Má příjemné vystupování a zapadne k nám do týmu.
- Nedělá jí problém administrativa a hlídání termínů.

Co nabízíme:
- Práci na plný úvazek.
- 20 dní dovolené.
- Osobní nákupy na prodejnách za velice výhodné ceny.
- Zajímavé platové ohodnocení + denní bonusy za splnění vytyčeného cíle.
- Přátelský kolektiv.

Důležitá pro nás je vůle učit se nové věci. Nevadí, když nemáte s něčím zkušenosti. Vše potřebné Vás naučíme.

V případě zájmu o tuto pozici prosím zašlete svůj životopis na e-mail: tomtrnava@post.cz

Rádi Vám poradíme

   podpora@fishmaster.cz

                              Po-Pá: 8-16

Zavolejte nám

   774 004 970