Kontakty         Kamenné prodejny         +420 774 004 970

O nás

Společnost Rybářská speciálka s.r.o. se sídlem Panská 393/6, 602 00 Brno od 1.1.2020 provozuje v Praze prodejnu Fishmaster, v Brně prodejnu Rybářská speciálka a e-shop www.fishmaster.cz

„Naší vášní jsou ryby a rybaření ve všech jeho podobách.“

Jsme zaměřeni na prodej rybářského vybavení a obchodní zastoupení předních světových značek především sladkovodního rybářství. Usilujeme o to, stát se předním subjektem v oboru na domácím trhu.

Aktuálně provozujeme dvě kamenné prodejny na území ČR. Je to největší prodejna v České republice Rybářské potřeby v Praze Kobylisích na adrese Trousilova 1065 a další je prodejna s největší tradicí v Brně - Rybářská speciálka na nové adrese Vídeňská 89a, Brno. V obou případech se jedná o prodejny s vlastním parkovištěm a bezbariérovým přístupem. Jsme prodejci renomovaných zahraničních značek jako je např. Nash, FOX, Shimano, Daiwa, Geoff Anderson, Sportex, Savage Gear, Anaconda, Prologic, Saenger, Humminbird, Lowrance, Deeper, Mustad, Westin, JRC, DAM, Mikado, Abu Garcia, Black Cat, Mad Cat, Zebco, Browning, Jaxon, Lorpio, Traper, Mepps a řady dalších a samozřejmě všech "místních" producentů rybářských potřeb, jako je Mivardi, Delphin, Mikbaits, Nikl, Lukáš Krása, Jet Fish, Giants Fishing, Zfish atd. který stále doplňujeme.

Rádi Vám poradíme

   podpora@fishmaster.cz

                              Po-Pá: 8-16

Zavolejte nám

   774 004 970