Kontakty         Kamenné prodejny         +420 774 004 970

Nikl - Ready boilie KrillBerry 24mm 1kg

Nikl - Ready boilie KrillBerry 24mm 1kg

Více než rok Karel Nikl společně s nejužším teamem ladil jednotlivé sladké komponenty, piloval základový mix a dnes je KrillBerry pro mnoho z rybářů jistotou, která často nemá konkurenci. Při sestavování tohoto boilies...    více

Cena za 1 ks vč. DPH: 489 Kč
Cena za 1 ks bez DPH: 425 Kč
Expediční doba: do 24 hodin
Výrobce: Nikl
Kód produktu: JVR039298
Kód výrobce: 2099388
EAN: 8592400999388
Záruka: 24 měsíců
Popis

Nikl - Ready boilie KrillBerry 24mm 1kg

Více než rok Karel Nikl společně s nejužším teamem ladil jednotlivé sladké komponenty, piloval základový mix a dnes je KrillBerry pro mnoho z rybářů jistotou, která často nemá konkurenci.

Při sestavování tohoto boilies nechtěl jít výrobce cestou klasických příchutí, které jsou u kaprů velmi známé a jejichž účinnost není dle nabytých zkušeností až tak výjimečná. Proto usilovně sháněl nejrůznější vzorky přírodních koncentrátů, sladkých esencí a ovocných chuťových stimulátorů. Zkrátka něco úplně nového!

Podařilo se mu zkombinovat několik prvotřídních ovocných atraktorů výrazných lesních plodů, které vykazují opravdu nadstandardní účinnost. I když tyto tekuté složky zkoušel v různých mixech, naprosto nejvražednějších výsledků dosáhl po zkombinování s decentně upraveným a doslazeným krill-mixem, který se tak stal základem tohoto nového ovocného zabijáka. Obzvláště na revírech, kde je klasické rybí a masové boilies používáno ve velké míře, bude KrillBerry jasným favoritem!

Díky vyšší těkavosti použitých atraktorů je KrillBerry také naprosto ideální pro lov v chladné vodě nebo přímo pro zimní lov.

Fotografie produktu je pouze ilustrační, skutečná příchuť je uvedena v názvu.

Parametry

Velikost balení (g) 1000
Průměr (mm) 24

Rádi Vám poradíme

   podpora@fishmaster.cz

                              Po-Pá: 8-16

Zavolejte nám

   774 004 970