Rybářská MEGASOUTĚŽ         Kontakty         Kamenné prodejny         +420 774 004 970

Lorpio - Vnadící směs Magnetic Carp Big 2kg

Lorpio - Vnadící směs Magnetic Carp Big 2kg

Řada směsí MAGNETIC, která je zaměřena na lov kaprů. Nová řada směsí MAGNETIC, která osloví jak rekreační rybáře, tak i profesionály, kteří se účastní závodů. Všechny recepty byly vyvinuty Piotrem Lorencem,...    více

Cena za 1 ks vč. DPH: 149 Kč
Cena za 1 ks bez DPH: 130 Kč
Po registraci za 1 ks vč. DPH 142 Kč
Expediční doba: do 24 hodin
Výrobce: Lorpio
Kód produktu: JVR040325
Kód výrobce: ZA-LO425
EAN: 5903424224258
Záruka: 24 měsíců
/lorpio-vnadici-smes-magnetic-carp-big-2kg-e9829.htm
Popis

Lorpio - Vnadící směs Magnetic Carp Big 2kg

Řada směsí MAGNETIC, která je zaměřena na lov kaprů.
Nová řada směsí MAGNETIC, která osloví jak rekreační rybáře, tak i profesionály, kteří se účastní závodů. Všechny recepty byly vyvinuty Piotrem Lorencem, individuální Vicemistr světa a současný polský šampion. Pečlivě vybrané kvalitní komponenty byly tepelně ošetřeny, aby byla zvýšena jejich účinnost a barvy, chutě a vůně jsou dokonale přizpůsobeny preferencí jednotlivých druhů ryb. Tyto nástrahy mají silný atraktant součásti, které dlouhodobě udržuje ryby při lovu, který nenajdete v jiných směsí na trhu k dispozici. Naším hlavním cílem při výrobě řady MAGNETIC bylo dostat se až na vysoce kvalitní produkt za přijatelnou cenu. A uspěli jsme!
Krmení s přídavkem vzlínajících komponentů určené k lákání všech kaprovitých ryb na řekách i jezerech či nádržích. Výborná konzistence do krmítka, velmi dobré vzlínavé účinky na dně, pozvolné uvolňování částeček a velmi kvalitního a výrazného aroma.

Vnadící směs je složena z kukuřičných a obilných šrotů, pekárenských a cukrářských výrobků, chuťových a pachových stimulátorů a dalších speciálních přísad a také bioaktivátorů povzbuzujících zvýšené přijímání potravy a zároveň látkovou výměnu – metabolismus.

Navlhčete směs dle požadované konzistence, utvořte koule, popř. naplňte krmítko a vhodným způsobem dopravte krmení na místo lovu. Směs je možné doplnit o další ingredience, popř. bílými červy či patentkami.

Parametry

Velikost balení (g) 2000
/product-action/increment-product-view-count?productId=9829

Rádi Vám poradíme

   podpora@fishmaster.cz

                              Po-Pá: 8-16

Zavolejte nám

   774 004 970