Rybářská MEGASOUTĚŽ         Kontakty         Kamenné prodejny         +420 774 004 970

LK Baits - Pelety Salt Black Hallibut Pellets 8mm 1kg

LK Baits - Pelety Salt Black Hallibut Pellets 8mm 1kg

Nejúčinnější pelety určené k vnadění a chytání. Pelety jsou vyráběny na základě dlouhodobých zkušeností a znalostí. Pelety jsou vyrobeny lisováním pouze kvalitních ingrediencí na naší moderní peletovací lince....    více

Cena za 1 ks vč. DPH: 99 Kč
Cena za 1 ks bez DPH: 86 Kč
Po registraci za 1 ks vč. DPH 94 Kč
Expediční doba: do 24 hodin
Výrobce: LK Baits
Kód produktu: JVR051976
Kód výrobce: 04150110
EAN: 8595602011735
Záruka: 24 měsíců
/lk-baits-pelety-salt-black-hallibut-pellets-8mm-1kg-e12845.htm
Popis

LK Baits - Pelety Salt Black Hallibut Pellets 8mm 1kg

Nejúčinnější pelety určené k vnadění a chytání. Pelety jsou vyráběny na základě dlouhodobých zkušeností a znalostí. Pelety jsou vyrobeny lisováním pouze kvalitních ingrediencí na naší moderní peletovací lince. Studený technologický proces zaručuje stálost kvality, vynikající stravitelnost a velkou atraktivitu. Pelety jsou určené pro vnadění a chytání všech kaprovitých ryb, ale svou úspěšnost zaznamenaly i při lovu jeseterů a sumců. Pelety nejsou napuštěny levnými oleji se sklony ke žluknutí, ale především kvalitní tekutou potravou All Amino Nutric a stabilizované pouze přírodními látkami.

Pelety můžete používat samostatně k vnadění na jakémkoliv typu vody a v jakoukoliv roční dobu. V peletách jsou použity rozpustné látky i do chladné vody a velmi atraktivní složky do teplé vody, proto se považuje tato návnada za velmi universální. Pelety můžete používat ke krátkodobým vycházkám, stejně tak i k dlouhým výpravám. Pelety můžete kombinovat i s boiliem nebo partiklem. Pelety nastražujte na vlas nebo na gumičku. Jako zarážku používejte speciální zarážky LK Baits Pellets Stops.

Pelety se rozpouštějí v závislosti na teplotě vody a průměru v těchto časech: 4 mm/10-50 min, 12 mm/ 2-3 hodiny, 20mm/ 5-8 hodin, 26 mm/7 -12 hodin. Peleta se po styku s vodou začne rozpouštět a jednotlivé částice stoupají sloupcem vody nebo vytváří na dně velmi atraktivní mrak. Pokud potřebujete prodloužit dobu rozpadu doporučujeme nadipovat peletu v  dipu a obalit ji pastou. Tím prodloužíte dobu rozpadu přibližně o 20 %.

Obsah: halibut moučka, rybí moučka, sojový protein, přídavné látky - spirulina, esenciální oleje, rybí olej, vitamíny, aminokyseliny, játrový extrakt, GLM  a jiné ingredience. Určeno pouze pro sportovní rybolov.

Parametry

Velikost balení (g) 1000
Průměr (mm) 8
/product-action/increment-product-view-count?productId=12845

Rádi Vám poradíme

   podpora@fishmaster.cz

                              Po-Pá: 9-17

Zavolejte nám

   774 004 970