Rybářská MEGASOUTĚŽ         Kontakty         Kamenné prodejny         +420 774 004 970

Korda - Esence Goo Corn Twist Bait Smoke 115ml

Korda - Esence Goo Corn Twist Bait Smoke 115ml

Korda Goo je dip, booster atraktor a zvýrazňovač v jednom. Oblak, který vychází z nástrahy, která byla potřena s Goo, musíte vidět, abyste uvěřili a právě díky němu je Goo tak revoluční. Tato tajemná kapalina obsahuje...    více

Cena za 1 ks vč. DPH: 409 Kč
Cena za 1 ks bez DPH: 338 Kč
Po registraci za 1 ks vč. DPH 389 Kč
Expediční doba: do 24 hodin
Výrobce: Korda
Kód produktu: JVR037913
Kód výrobce: KGOO05
EAN: 5060301350049
Záruka: 24 měsíců
/korda-esence-goo-corn-twist-bait-smoke-115ml-e9434.htm
Popis

Korda - Esence Goo Corn Twist Bait Smoke 115ml

Korda Goo je dip, booster atraktor a zvýrazňovač v jednom. Oblak, který vychází z nástrahy, která byla potřena s Goo, musíte vidět, abyste uvěřili a právě díky němu je Goo tak revoluční. Tato tajemná kapalina obsahuje pečlivě vyvážené atraktory a chuťové stimulátory, které podporují u kaprů vysokou žravost a dokáží je dostat k nástraze, ať už jsou kdekoli ve sloupci.
Goo bylo vyvinuto mužem jménem Loutjie Louwies v Jižní Africe. Tam bylo také testováno po mnoho let s velkými úspěchy např. na mistrovství světa FIPS dostalo tým Jižní Afriky mezi leadery. Louwies svěřil svůj tajný recept svému příteli Ianu Huntingtonovi (manažerovi britského týmu Korda), který rozjel jeho výrobu v Evropě. Goo pro něj vyrábí anglická firma Kiana Carp, Korda je pouze distributor.
Lahvičky s označením Power Smoke jsou velmi výkonné a dokáží zvrátit vývoj výpravy. Slouží hlavně na zvýraznění krmení, kdy už po pár náhozech raketou nebo PVA vznikne masivní mrak šířící potravinový signál.
Lahvičky s označení Bait Smoke mají trochu jemnější barvu, ale jsou stejně efektivní a vhodné za téměř jakékoli situace. Jejich vůně je naprosto přirozená a dávkování nelze nijak přehnat. Přitom vám lahvička vydrží hodně dlouho. Stačí popustit uzdu fantazii a představit si všechny možné situace, kdy se dá Goo použít.
Krom zvýraznění nástrah s nimi můžete nechat nasáknout pelety, rozmíchat je ve vodě, kterou použijete na rozmíchání krmiva, můžete s nimi potřít vaše PVA punčochy (které nerozpouší), dipovat boilie nebo tygří ořechy atd.

Parametry

Velikost balení (ml) 115
/product-action/increment-product-view-count?productId=9434

Rádi Vám poradíme

   podpora@fishmaster.cz

                              Po-Pá: 9-17

Zavolejte nám

   774 004 970