Kontakty         Kamenné prodejny         +420 774 004 970

Korda - Atraktor Goo Halibut Haze Power Smoke 115ml

Korda - Atraktor Goo Halibut Haze Power Smoke 115ml

Korda Goo je dip, booster a zvýrazňovač v jednom. Oblak, který vychází z nástrahy, která byla potřena s Korda Goo, musíte vidět, abyste uvěřili a právě pro něj je Korda Goo tak revoluční. Tato tajemná kapalina obsahuje...    více

Cena za 1 ks vč. DPH: 409 Kč
Cena za 1 ks bez DPH: 338 Kč
Expediční doba: do 24 hodin
Výrobce: Korda
Kód produktu: JVR040533
Kód výrobce: KGOO12
EAN: 5060301350117
Záruka: 24 měsíců
Popis

Korda - Atraktor Goo Halibut Haze Power Smoke 115ml

Korda Goo je dip, booster a zvýrazňovač v jednom. Oblak, který vychází z nástrahy, která byla potřena s Korda Goo, musíte vidět, abyste uvěřili a právě pro něj je Korda Goo tak revoluční.
Tato tajemná kapalina obsahuje pečlivě vyvážené atraktory a chuťové stimulátory, které podporují u kaprů vysokou žravost a dokáží je dostat k nástraze, ať už jsou kdekoli ve sloupci. Goo je k dispozici v 28 variantách a dvou různých provedeních.

Lahvičky s označením:
Power Smoke: jsou více koncentrované jak příchutí tak barvou a slouží hlavně na zvýraznění krmení, kdy už po pár náhozech raketou nebo PVA vznikne masivní mrak šířící potravinový signál.

Bait Smoke: jsou naopak trochu slabší vizuálně, ale stále stejně efektivní. Jejich vůně je naprosto přirozená a dávkování nelze nijak přehnat. Přitom vám lahvička vydrží hodně dlouho. Stačí popustit uzdu fantazii a představit si všechny možné situace, kdy se dá Goo použít. Krom zvýraznění nástrah s nimi můžete nechat nasáknout pelety, rozmíchat je ve vodě, kterou použijete na rozmíchaní krmiva, můžete s nimi potřít vaše PVA punčochy, atd.

Rádi Vám poradíme

   podpora@fishmaster.cz

                              Po-Pá: 8-16

Zavolejte nám

   774 004 970