FISHMASTER-LOGO_2021_na-černou.png
logo fishsurfing transparentní.png
Rybářské potřeby FISHMASTER vám přináší MEGASOUTĚŽ o auto, zájezd a pobyt.
 

Zapojte se do soutěží od 01.08.2021 a získejte možnost vyhrát vůz Dacia Duster 4x4 a další hodnotné ceny.
 

 

Co všechno můžete vyhrát?

 

  • Nové auto Dacia Duster 4x4

  • Rybářský zájezd do Indonésie pro 2 osoby

  • Rybářský pobyt v ČR pro 2 osoby

 

Jak vyhrát auto, zájezd do Indonésie a pobyt v ČR?
 

 

Nakupte v kamenných prodejnách FishMaster nebo na e-shopu www.naviak.cz (od září www.fishmaster.cz) a zařaďte se do slosování o mega výhry.

 

  1. Cena – Nový automobil Dacia Duster

  2. Cena – Rybářský zájezd do Indonésie pro dva

  3. Cena – Rybářský pobyt v ČR pro 2 osoby

 

Za nákup nad 1 000 Kč obdržíte unikátní kód, který je součástí účtenky/faktury. Kód následně vložíte spolu s vašimi údaji do registračního formuláře, který naleznete na adrese www.fishmaster.cz. Při nákupu nad 1 000 Kč budete do slosování zařazeni 1x. Při nákupu nad 2 000 Kč budete do slosování zařazeni 3x.

Každý účastník může soutěžit opakovaně.

 

Účtenku si pečlivě uschovejte, v případě výhry vám poslouží jako doklad o nákupu. Do hodnoty nákupu se nezapočítává cena za dopravu.
 

 

„Soutěž o auto, zájezd a pobyt“ bude ukončena 23.12.2021 o půlnoci. Slosování o auto Dacia Duster 4x4, rybářský zájezd do Indonésie a rybářský pobyt v ČR proběhne 10.01.2022 formou živého přenosu za dohledu notáře.
 

 

Podrobná pravidla soutěže naleznete zde.
 

 

Fishmaster jsou obchody s rybářskými potřeby s téměř 20letou tradicí. Jejich zkušený personál ochotně radí začátečníkům, ale i profesionálním rybářům tak, aby dosáhli těch nejlepších rybářských úspěchů. Každý člen jejich týmu se věnuje rybářskému koníčku již od dětství.
Nakupujte v jednom ze tří kamenných obchodů s největší prodejní plochou v Praze a Brně či online na www.naviak.cz.
 

Partner soutěže je aplikace Fishsurfing, se kterou můžete mimo jiné soutěžit o poukazy na rybářské vybavení v celkové hodnotě 100 000 Kč. Losování soutěže proběhne 20.10. formou živého přenosu na Facebook profilu FISHMASTER

 

Podrobná pravidla soutěže naleznete zde.

 

Dodatek k pravidlům ohledně prodloužení soutěže do 17.10. ke zobrazení zde.
 

Fishsurfing je webová a mobilní aplikace (Android, iOS) přeložená do 18 jazyků. Rybáři zde sdílejí své úlovky a píší články, které si díky pokročilému integrovanému překladači může přečíst každý. Aplikace nabízí také chat s integrovaným překladačem, mapu s lokálními průvodci, unikátní databázi soukromých rybářských revírů nejen po celé Evropě, největší databázi kamenných prodejen, svazové revíry České republiky a v dalších týdnech svazové revíry v mnoha dalších evropských zemích včetně Španělska či Itálie. Fishsurfing se dokáže profilově přizpůsobit různým rybářským zájmům a je zcela zdarma.