Kontakty         Kamenné prodejny         +420 774 004 970

Jet Fish - Boilie Suprafish Scopex/Squid 20mm 1kg

Jet Fish - Boilie Suprafish Scopex/Squid 20mm 1kg

Tato řada boilie vychází původně z úspěšné kombinace, která byla dlouhá léta nabízena v řadě Legend Range. Byla to kombinace mixu Supra fish a amino complexu oliheň/scopex. Toto boilie bylo tak oblíbené a žádané pro svoji...    více

Cena za 1 ks vč. DPH: 249 Kč
Cena za 1 ks bez DPH: 217 Kč
Expediční doba: do 24 hodin
Výrobce: Jet Fish
Kód produktu: JVR036205
Kód výrobce: 443
EAN: 00004435
Záruka: 24 měsíců
Popis

Jet Fish - Boilie Suprafish Scopex/Squid 20mm 1kg

Tato řada boilie vychází původně z úspěšné kombinace, která byla dlouhá léta nabízena v řadě Legend Range. Byla to kombinace mixu Supra fish a amino complexu oliheň/scopex. Toto boilie bylo tak oblíbené a žádané pro svoji účinnost, skvělou cenu, pro krátkodobé chytání, ale i pro masivní zakrmování, že padlo rozhodnutí rozšířit jej o další příchutě a vytvořit z něj samostatnou řadu.
Při vytvoření samostatné řady se zvýšil podíl rybích produktů v tomto boilie, čímž ještě vzrostla jeho výživná hodnota, a tím i delší účinnost. Na první pohled je vidět, že toto boilie je bohatší na rybí a mořské produkty. Suprafish je sestaveno z několika druhů prvotřídních rybích mouček, enzymaticky upravených rybích produktů, extrudovaných ptačích zobů, mléčných proteinů a extraktů. Je doplněné o tekutá játra, lososový olej a příslušnou exkluzivní esenci.
Dlouho jsme testovali desítky různých příchutí a nakonec zvolili ty nejúčinnější, ale i některé neokoukané a nové příchutě jako jsou sýr a játra.
Tato řada je vynikající po celý rok, a to jak na řekách, tak i na stojatých vodách. Je účinná při jednodenních vycházkách, ale i dlouhodobých, třeba i několika týdenních výpravách.

Parametry

Velikost balení (g) 1000
Průměr (mm) 20

Rádi Vám poradíme

   podpora@fishmaster.cz

                              Po-Pá: 8-16

Zavolejte nám

   774 004 970